Misja i Wizja

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dla społeczności lokalnych oraz jednostek samorządu terytorialnego, mających na celu dygitalizację  procesów komunikacyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań mobilnych.

Naszym celem jest sprawienie by każdy mieszkaniec miał możliwość – korzystając z aplikacji mobilnej –  komunikacji z Urzędem Gminy, obiektem sportowym, szkołą, przedszkolem i aby ta forma komunikacji stanowiła źródło potwierdzonych wiadomości od zaufanych nadawców lokalnych oraz krajowych.

Pragniemy ułatwiać tworzenie zorganizowanych lokalnych społeczności i zacieśniać relację między ich członkami poprzez dostarczanie bezpiecznej platformy, w której każdy z nas może znaleźć pomoc oraz odpowiedzi na nurtujące go pytania.

 

Produkty i Rozwiązania

Jesteśmy pełnymi pasji profesjonalistami, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia i rozwoju zaawansowanych systemów informatycznych , aplikacji mobilnych i dedykowanego oprogramowania.  

Z naszych dedykowanych aplikacji korzystają klienci z sektora finansowego, branży retail i sektora publicznego. Doświadczenia zdobyte w trakcie współpracy z tymi mocno różniącymi się od siebie branżami wykorzystujemy w realizacji kolejnego rozwiązania – platformy lokalnych społeczności.

Władze Spółki

 

1224DC78-EA14-419F-9903-13D1680C84C3 2


Anna Sopala,
Prezes Zarządu

Doświadczony manager z udokumentowaną historią pracy w branży technologii informatycznych i usług. Łączący umiejętność zarządzania programami / projektami, umiejętności analitycznych, zarządzania ryzykiem, ITIL oraz bankowości. Silny specjalista ds. Finansów z ukierunkowaniem na zarządzanie projektami IT i doskonalenie procesów. Z wykształcenia Inżynier baz danych, występująca w różnych rolach w tym jako Project Manager czy Product Owner.

IMG_0311 (2)

Karol Wiśniewski,
Członek Zarządu

Absolwent międzynarodowych szkół w Szwajcarii i Anglii. Magister z International Business, specjalizujący się w ekspansji na rynki zagraniczne oraz marketingu.

Kontakt

Dane Firmy

S4C Operator
ul. Gotarda 9,
02-683 Warszawa

Polityka Prywatności

Formularz Kontaktowy

Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, potrzebujecie pomocy lub chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych rozwiązań zapraszamy do kontaktu z wykorzystaniem zamieszczonego formularza.